BOLDA® Sloupová botka — Pevný a optimalizovaný sloupový spoj

Sloupová botka BOLDA® je novou generací sloupových botek Peikko s vysokou únosností. Její únosnost je ověřena certifikátem ETA s nejlepšími vlastnostmi ve své třídě. V portfoliu výrobků nahrazuje starší verzi botek PEC®.

Sloupová botka BOLDA ® je vysoce optimalizovaná, takže je kompaktnější než konkurenční výrobky. Manipulace a instalace nové generace botek je velmi jednoduchá. Díky kompaktnímu provedení sloupové botky BOLDA ® je možné dosáhnout až o 24 % menšího průřezu sloupu v porovnání se sloupovou botkou PEC®. Díky subtilnějším sloupům se šetří nejen materiál, ale také se zlepšuje využití prostoru v budově. Certifikát ETA je založen na rozsáhlých zkouškách pevnosti v ohybu a smyku a požární odolnosti. Sloupová botka BOLDA ® je jediným šroubovým spojem posuzovaným podle ETA pro vysoké zatížení na světě.

Návrh v softwaru Peikko Designer je na základě eurokódů. Je možné v něm posoudit šroubové spoje BOLDA® v montážním a konečném stádiu a také je možné posouzení spoje pro zadané zatížení při požadované požární odolnosti. Součástí programu je i návrh přídavné výztuže.

BOLDA®

Rozměry

Barevný kód je vyznačen na základní ploše základní desky BOLDA®. Délky kotevních tyčí jsou definovány podle třídy betonu C35/45.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com