KK Krátké úchyty

Krátké úchyty KK jsou ideální pro všechny typy přepravních operací. Krátké úchyty KK se používají v aplikacích s omezenou hloubkou kotvení, jako jsou například desky. 

Krátké úchyty KK se běžně používají v tenkých prvcích s omezenou hloubkou kotvení. Proto se všechna zatížení přenášejí přes šířku prvku. Krátké úchyty jsou označeny CE dle směrnice o strojních zařízeních 2006/42 / ES. Krátké úchyty KK jsou k dispozici ve standardních délkách. Úchyty s atypickými délkami na speciální účely jsou k dispozici na vyžádáni. Standardní produkty společnosti Peikko jsou vždy dodávány bez povrchové úpravy.

KK

Krátké úchyty KK nejsou určeny k vyklápěcím úkonům a úhel při zatížení je omezen na 45°. Úhlopříčka mezi 12,5° a 45° je povolena pouze s dodatečnou výztuží. Minimální pevnost betonu při zatížení betonu je 15 MPa.

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Kontaktujte nás

Ing. Milan Sedláček, Ph.D.

obchodní manažér oblast Morava

Mob. +420 724 829 864
milan.sedlacek@peikko.com

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com