KK Závěsná oka

KK závěsná oka se používají k připevnění jeřábového háku, zvedacích závěsů nebo řetězů na zabetonovaný KK přepravní úchyt. KK závěsná oka jsou určena pro všechny směry zatížení.

KK závěsná oka lze použít bez omezení se všemi typy přepravních úchytů KK. KK systém přepravních úchytů má barevný kód na položkách vynechávek KRC a označení třídy únosnosti na kotevní hlavě, jež definuje, které KK závěsné oko je vhodné pro manipulaci. Standardní závěsná oka se dodávají vždy galvanicky pozinkovaná. Bezpečné používání systému vyžaduje, aby KK závěsné oko a KK přepravní úchyt byly správně kombinovány.

KKL

Závěsná oka KKL jsou určena pro rychlé a spolehlivé spojení a uvolnění přepravních úchytů se zvedacími závěsy nebo háky jeřábů. Závěsná oka KKL lze použít spolu se všemi dlouhými a krátkými úchyty KK a všechny směrové zatížení mezi 0 ° a 90 ° jsou povoleny. Závěsná oka KKL umožňují všechny druhy přepravních operací (zvedání, otáčení, přetáčení a sklápění).

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com