PEC® Sloupové botky — Jednoduché, rychlé a bezpečné vysokopevnostní šroubové spojení sloupů

Sloupové botky PEC® spojují prefabrikované železobetonové konstrukce, především sloupy a vytvářejí rychlé a bezpečné sloupové spoje za těžkých zátěžových podmínek. Sloupové botky PEC® jsou certifikovány pro různé typy prefabrikovaných sloupů.

Sloupové botky PEC® se používají k vytvoření okamžitě ohybově tuhých spojů sloupů s kotevními šrouby PPM® nebo kotevními šrouby se spojkami COPRA®, v případě vyšších hodnot zatížení. Sloupové botky se zabetonují do prefabrikovaných sloupů, zatímco kotevní šrouby se osazují do základů nebo do jiných sloupů. Na stavbách jsou sloupy pomocí botek osazeny na kotevní šrouby a nastaveny do správné polohy a výšky utahováním matic na kotevních šroubech. Po nastavení sloupu do správné polohy se spoj mezi sloupem a základem vyplní nesmršťující zálivkovou maltou. Spoj se ve finálním stádiu chová jako běžný železobetonový průřez.

Sloup ve stádiu montáže nepotřebuje žádné dodatečné podepření, či vyztužení. V běžných případech stačí čtyři sloupové botky k vytvoření ohybově tuhého spoje. Produktová řada společnosti Peikko zahrnuje i příslušenství na jednoduchou instalaci sloupových botek.

PEC®

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com