Zjistěte, díky čemu je práce v Peikko unikátní

Peikko je soukromá rodinná firma, která byla založena v roce 1965, a jejíž centrála se nachází v Lahti ve Finsku. Zaměstnáváme více než 2,000 lidí po celém světě. Našim zákazníkům slouží prodejní provozovny ve více než 30 zemích, a certifikované výrobní podniky v 12 zemích.

Všichni v Peikko jsme odhodláni pomoci našim zákazníkům k rychlejšímu, bezpečnějšímu a efektivnějšímu procesu výstavby. Jsme předním světovým dodavatelem štíhlých podlahových konstrukcí a spojovací techniky pro prefabrikované a monolitické konstrukce.

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům zásadní řešení z hlediska kvality, bezpečnosti a inovace. Peikko se výrazně zaměřuje na zavádění a testování nových řešení a služeb. Proto naše investice vkládané do vývoje a výzkumu patří mezi nejvyšší v tomto oboru.

Co děláme?

  • Usilujeme o to, aby naši zákazníci stavěli rychleji, bezpečněji a efektivněji

  • V Peikko máme otevřenou a přátelskou atmosféru, a ceníme si našeho multikulturního prostředí, které nám přináší nejlepší postupy a praxi z celého světa

  • Díky našemu rychlému procesu rozhodování a nízké hierarchické organizační struktuře je práce pro nás zábavná a nebyrokratická – vyslechneme hlasy všech našich pracovníků a jsou pro nás přínosem 

  • Podporujeme naše zaměstnance v tom, aby byli iniciativní a usilovali o lepší výsledky ve všem, co děláme

  • Máme svá lokální zastoupení jak v oblasti prodeje, tak ve výrobě, ve více než 30 zemích. Známe trh a potřeby našich zákazníků, a mluvíme s nimi stejnou řečí.

V co věříme

Jsme společnost s nordickými hodnotami a etikou, s nadšením inspirujeme naše lidi k tomu, aby byli vždy v čele pokroku. Naše silné nastavení firemních hodnot určuje způsob, jakým pracujeme - každý den!

Přesahujeme potřeby zákazníků

Přesahujeme potřeby zákazníků

Vždy vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků a snažíme se najít pro ně ta správná řešení.

Vzájemné respektování a oboustranná důvěra

Vzájemné respektování a oboustranná důvěra

Respektujeme se navzájem, máme k sobě důvěru a společně vytváříme otevřenou a inspirativní atmosféru. Spoleh na naše lidi a výrobky je to, co se počítá.

Snaha být každý den lepší a lepší

Snaha být každý den lepší a lepší

Poskytujeme našim zákazníkům skutečné hodnoty, a právě proto se snažíme o to více plnit a překračovat jejich očekávání tak, že se snažíme být každý den lepší.

Usilování o ziskový růst

Usilování o ziskový růst

Pouze ziskové podnikání má jasnou budoucnost. Naším cílem je růst a být ziskoví ve všech oblastech našeho podnikání dnes, zítra i v budoucnosti.

Etický kodex

Peikko se zavázalo podnikat etickým a udržitelným způsobem. Náš Etický kodex nám poskytuje společná pravidla pro budoucí rozhodnutí.

Kromě našich zaměstnanců poskytuje i dalším zainteresovaným stranám pohled na naši firemní kulturu, naše přijatelné obchodní praktiky a dodržování zákonů, norem a předpisů.

Naši zaměstnanci v Peikko

Peikko zaměstnává 2,000 odborníky po celém světě. Jednu třetinu našich zaměstnanců tvoří THP, a dvě třetiny jsou dělníci. V naší rodině máme zaměstnace více než 40 národností.

Máme odbornou technickou podporu a podporu prodeje na vysoké úrovni; 10 odborníků s titulem Ph.D a více než 170 inženýrů, kteří poskytují služby zákazníkům Peikko po celém světě.

 

Nekuřácké pracoviště je v nejlepším zájmu každého

Peikko vždy vystupuje jako spolehlivý a vážený zaměstnavatel. Staráme se o celkové zdraví zaměstnanců, a jejich pohoda hraje v provozech společnosti Peikko významnou roli. Proto jsme také nekuřácké pracoviště. Tím snižujeme potenciální nebezpečí poškození zdraví z důvodu pasivního kouření a zajišťujeme prostředí, které lidi povzbuzuje k nekuřáctví a porpoduje pohodovou atmosféru.

Podle čísel

Rodinná společnost od roku
Rodinná společnost od roku

1965

Certifikovaná výroba v
Certifikovaná výroba v

12 zemích

Lokální pobočky v
Lokální pobočky v

33 zemích

Celosvětově více jak
Celosvětově více jak

2,000 zaměstnanců

Obrat
Obrat

262 milionů eur

peikko map

Co nabízíme

Kariérní růst a mezinárodní pracovní pozice

  • Uvědomujeme si, že stálého úspěchu a vývoje společnosti lze dosáhnout jedině s motivovanými a loajálními zaměstnanci.

  • Abychom byli schopni využít skvělý potenciál našich pracovníků a abychom mohli nabídnout lidem šanci budovat si kariéru, poskytujeme pro naše současné zaměstnance pracovní příležitosti s mezinárodní působností.

Školení a další rozvoj

  • Poskytujeme všem našim novým zaměstnancům po jejich nástupu vlastní školící programy, které jim usnadní rychlé začlenění.

  • Našim zaměstnancům zajišťujeme stálý profesionální i osobní růst. Nabízíme různá školení a vzdělávací programy, které splňují jejich potřeby.

Atraktivní bonusy

  • Všichni zaměstnanci Peikko jsou zařazeni do našich systémů odměn a motivačních systémů.

Máte zájem dozvědět se více?

Podívejte se blíže na to, kým jsme a kam směřujeme sledováním příběhu Peikko.