Hybridní řešení - optimální výsledky | Přehled

Hybridní konstrukce z pohledu společnosti Peikko

Hybridní konstrukce z pohledu společnosti Peikko znamená efektivní kombinací různých materiálů, komponentů a konstrukčních systémů zvýšit bezpečnost a rychlost montáže, zvětšit prostor a udržitelnost. Vhodnou kombinací různých materiálů lze i ty nejambicióznější návrhy proměnit ve skutečnost.

Hybridní ekosystém pro lepší budoucnost

Jako přední společnost v oboru se neustále snažíme hledat řešení budoucích potřeb. Věříme, že vhodnou kombinací různých materiálů, komponentů a konstrukčních systémů lze vytvořit udržitelné budovy, přínosné pro společnost a životní prostředí. Vzhledem k tomu, že význam a obliba hybridních konstrukcí neustále roste, usilujeme o vytvoření uceleného ekosystému výrobků, které se budou navzájem doplňovat a vytvářet optimální hybridní řešení.

Více informací

DELTABEAM® umožňuje flexibilitu

Nosník DELTABEAM® pro tenké stropní konstrukce je ideálním řešením, které zaručuje optimální výsledek. Díky tomu, že je nosník DELTABEAM® kompatibilní se všemi typy stropních desek a sloupů, je možné kombinovat obnovitelné a ekologické dřevo se dvěma nejpevnějšími materiály, ocelí a betonem. S DELTABEAM® je možné navrhovat a stavět otevřené prostory s velkými rozpony a rovnými podhledy, a to i s architektonicky náročnými tvary. Nosník DELTABEAM® pro tenké stropní konstrukce má integrovanou protipožární ochranu a umožňuje snadnou instalaci rozvodů HVAC.

 

Nový standard pro navrhování a výstavbu

Nosník DELTABEAM® pro tenké stropní konstrukce je flexibilní řešení, které se vždy přizpůsobí vašim potřebám. Umožňuje navrhovat a stavět tenké a lehké konstrukce, což znamená zmenšení objemu a úsporu nákladů.

Kombinací hřejivosti a příjemného prostředí, které navozují dřevěné stropní panely, s pevností oceli a betonu nosníků DELTABEAM® se kreativní návrhy s různými tvary, povrchy a velkými otevřenými prostory stávají novým standardem.

Více informací

Výhody hybridních systémů pro každého

Pokud do svého hybridního projektu zvolíte nosníky DELTABEAM®, získáte mnoho výhod. Architekti a projektanti mohou využívat kompatibilní hybridní spoje pro jedinečné kompozice a přesné návrhy. Promyšleně navržené spoje usnadňují a zefektivňují práci projektantů. Návrhové nástroje a technická podpora společnosti Peikko pomáhají zajistit, aby konečný výsledek byl spolehlivý a odpovídal návrhu.

Pro dizajnéry

Souvislé spoje pro efektivní konstrukci

Pro stavební firmy znamenají bezesparé hybridní spoje maximálně efektivní montáž. Standardizované spoje Peikko do sebe hladce zapadají, čímž je proces montáže bezpečnější a rychlejší. Výrobcům prefabrikátů snadno dostupné a standardizované spoje usnadňují a urychlují výrobu, a zvyšují její hospodárnost. Investoři ocení že, spolehlivé a kvalitní spoje vedou k efektivitě výstavby, vyšší návratnosti investic a úsporám po celou dobu životnosti budovy. Koncoví uživatelé si pak mohou užívat otevřené prostory a příjemné, kvalitní a bezpečné prostředí.

Více informací

Kontaktujte nás

Hrubý Matej Ing.

Hrubý Matej Ing.

Ředitel prodeje

Mob. 00421/911 260 300
[email protected]

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]

Pargáč Slavomír Ing.

Pargáč Slavomír Ing.

Technická podpora – nosníky DELTABEAM®

Mob. 00421/904 461 565
[email protected]