BECO® Průvlakové botky — Efektivní spojení nosníku a sloupu

Spolehlivý výrobek určený pro různé druhy prefabrikovaných nosníků. Průvlakové botky BECO® se používají spolu s kotevními šrouby COPRA®. Široký sortiment výrobků je vhodný pro většinu případů, od malého až po velké zatížení.

Průvlakové botky BECO® jsou výrobky, které se používají k vytvoření ohybově tuhých spojů mezi prefabrikovanými betonovými sloupy a prefabrikovanými betonovými nosníky.

Spojení mezi nosníkem a sloupem je vytvořeno s průvlakovými botkami a kotevními šrouby. Průvlakové botky se osadí přímo do prefabrikovaných betonových nosníků, zatímco kotevní šrouby se zabudují do sloupů. Nosníky se na staveništi montují na konzoly, nastaví se do správných poloh a připevní se ke kotevním spojkám pomocí závitových tyčí. Spoj mezi nosníkem a sloupem by se měl zalít ještě předtím, než se nosník zatíží. Po vytvrdnutí zálivky se spoj chová jako železobetonová konstrukce.

BECO® Průvlaková botka

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]