COLIFT Montážní a manipulační závěsný systém — Bezpečné a časově úsporné osazení sloupů

Montážní a manipulační závěsný systém COLIFT je navržen pro jednoduchou a časově úspornou montáž tyčových prefabrikovaných betonových prvků, jako jsou sloupy s různou hloubkou konzol. Montážní tyč může být uvolněná na dálku.

Montážní systém COLIFT se skládá z montážní tyče se zarážkou proti smyku a z lanové rozpěry, slouží jako montážní a manipulační zařízení na zvedání, přemisťování a montáž prefabrikovaných betonových prvků. Po zajištění prvku na místě se systém může na dálku uvolnit z úrovně země potáhnutím uvolňovací šňůry, která je připevněna k zarážce. Nosnost se pohybuje od 5,8 do 42 tun s konzolami s vyložením 30 cm a od 15,8 do 120 tun bez konzol.

Systém je označen CE dle směrnice EU o strojních zařízeních. Zvedací háky, lana a šňůry nejsou součástí dodávky COLIFT.

COLIFT

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]