Dlouhé kotevní desky WELDA®

Dluhé kotevní desky WELDA® označené značkou CE lze použít pro svařování širších profilů nebo několika profilů na jednu dlouhou desku. Dlouhé kotevní desky jsou vhodné především pro těžké průmyslové konstrukce a pro základy strojního zařízení, avšak je možné je použít také u jiných konstrukcích, jako jsou např. nosníky a sloupy.

Rozměry dlouhých kotevních desek WELDA® jsou různé, k dispozici jsou v rozmezí od 100 mm x 450 mm až do 600 mm x 2000 mm. Podle potřeb projektu je však možné délku desek pružně upravovat až do 6 m. Tloušťka desky je různá, od 10 mm po 25 mm, kdy efektivní rozsah délky výrobku je v rozmezí od 70 mm do 225 mm. Desky a trny jsou k dispozici v různých materiálových kombinacích.

Hladké kotvy s trny s hlavou přivařenou k desce jsou optimalizovány pro snadnou instalaci do výztuže. Kotvy jsou k dispozici v různých rozměrech pro optimální řešení všech konstrukcí.

Desku lze na vyžádání opracovat, např. lze provést vyvrtání otvorů nebo lze k desce přivařit další komponenty. Kontaktujte nás pro nabídku úpravy kotevních desek WELDA®.

Všechny kotevní desky WELDA® mají označení CE založené na ETA-16/0430 a splňují základní požadavky stanovené pro kotevní desky. ETA je jediný způsob pro specifikaci provedení výrobku a řádné chování v konstrukci po dobu životnosti. Peikko je jediná společnost v tomto oboru, která dodává kotevní desky s označením CE na základě ETA.

Dlouhá kotevní deska WELDA®

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]