Dlouhé kotevní desky WELDA®

Dluhé kotevní desky WELDA® označené značkou CE lze použít pro svařování širších profilů nebo několika profilů na jednu dlouhou desku. Dlouhé kotevní desky jsou vhodné především pro těžké průmyslové konstrukce a pro základy strojního zařízení, avšak je možné je použít také u jiných konstrukcích, jako jsou např. nosníky a sloupy.

Rozměry dlouhých kotevních desek WELDA® jsou různé, k dispozici jsou v rozmezí od 100 mm x 450 mm až do 600 mm x 2000 mm. Podle potřeb projektu je však možné délku desek pružně upravovat až do 6 m. Tloušťka desky je různá, od 10 mm po 25 mm, kdy efektivní rozsah délky výrobku je v rozmezí od 70 mm do 225 mm. Desky a trny jsou k dispozici v různých materiálových kombinacích.

Hladké kotvy s trny s hlavou přivařenou k desce jsou optimalizovány pro snadnou instalaci do výztuže. Kotvy jsou k dispozici v různých rozměrech pro optimální řešení všech konstrukcí.

Desku lze na vyžádání opracovat, např. lze provést vyvrtání otvorů nebo lze k desce přivařit další komponenty. Kontaktujte nás pro nabídku úpravy kotevních desek WELDA®.

Všechny kotevní desky WELDA® mají označení CE založené na ETA-16/0430 a splňují základní požadavky stanovené pro kotevní desky. ETA je jediný způsob pro specifikaci provedení výrobku a řádné chování v konstrukci po dobu životnosti. Peikko je jediná společnost v tomto oboru, která dodává kotevní desky s označením CE na základě ETA.

Dlouhá kotevní deska WELDA®

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Stáhněte si návrhové nástroje

Peikko Designer®

Obsahuje širokou škálu Evropskych návrhových norem a několik různých jazyků, Peikko Designer® obsahuje moduly pro:

  • Sloupové spojení
  • Výztuž proti protlačení
  • Kotevní desky

Moderní a intuitivní uživatelské rozhraní je založeno na interaktivní 3D grafice.

Peikko Toolbox pro Revit a AutoCAD

Peikko Toolbox obsahuje Revit families a AutoCAD 2D blocks pro mnoho výrobků Peikko. Peikko Toolbox podporuje Autodesk Revit, AutoCAD a AutoCAD LT verze 2016, 2017 a 2018. Obsahuje informace o produktech a automaticky upozorňuje uživatele o dostupných aktualizacích.

Tekla Structures

Peikko nabízí moduly na vkládání produktů a spojů Peikko přímo do vašeho Tekla modelu. Pomocí šablon můžete jednoduše vytvořit zprávu o Peikko produktech. Doplňky obsahují linky a videa pro informace o produktech, znázorňující použití produktů. Samozřejmostí je jednoduchá kontrola aktualizací modulů.

Kontaktujte nás

Ing. Milan Sedláček, Ph.D.

obchodní manažér oblast Morava

Mob. +420 724 829 864
milan.sedlacek@peikko.com

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com