KKT Úhelník

KKT úhelníky jsou určeny k použití, pokud je na hraně betonového bloku potřebný dlouhý spoj anebo několik spojů. Jsou obzvlášť vhodné do těžkých průmyslových konstrukcí. Délku KKT úhelníků lze flexibilně přizpůsobit až do 6 m.

KKT úhelníky jsou určeny pro použití v případech, kdy jsou na betonových hranách zapotřebí dlouhé upevnění nebo několik upevňovacích prvků. Jsou vhodné zejména pro těžké průmyslové stavby. Délka KKT úhelníků může být flexibilně navržena až do 6 m.

KKT Úhelník

Rozměry

Stáhněte si návrhové nástroje

Peikko Toolbox pro Revit a AutoCAD

Peikko Toolbox obsahuje Revit families a AutoCAD 2D blocks pro mnoho výrobků Peikko. Peikko Toolbox podporuje Autodesk Revit, AutoCAD a AutoCAD LT verze 2016, 2017 a 2018. Obsahuje informace o produktech a automaticky upozorňuje uživatele o dostupných aktualizacích.

Tekla Structures

Peikko nabízí moduly na vkládání produktů a spojů Peikko přímo do vašeho Tekla modelu. Pomocí šablon můžete jednoduše vytvořit zprávu o Peikko produktech. Doplňky obsahují linky a videa pro informace o produktech, znázorňující použití produktů. Samozřejmostí je jednoduchá kontrola aktualizací modulů.

Kontaktujte nás

Ing. Milan Sedláček, Ph.D.

obchodní manažér oblast Morava

Mob. +420 724 829 864
milan.sedlacek@peikko.com

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com