Kotevní deska KL

Ekonomické řešení pro mírné zatížení. Vhodné především v případech, kdy je zapotřebí malých vzdáleností mezi hranami. Příklady použití: hlavy sloupů a boky stěnových panelů.

Kotevní desky KL se používají k přenosu mírného zatížení do betonu. Malé vzdálenosti hrany jsou umožněny přivařením rovných kotevních prutů výztuže na povrch desky.

Standardní rozměry desek jsou od 50 x 100 do 300 x 300, tloušťka desek od 8 do 15 mm. Hloubka od 220 do 320 mm. Kotevní desky KL jsou také k dispozici v nerezavějící oceli a v třídách oceli odolných proti kyselinám.

KL Kotevní desky

Rozměry

Stáhněte si návrhové nástroje

Peikko Toolbox pro Revit a AutoCAD

Peikko Toolbox obsahuje Revit families a AutoCAD 2D blocks pro mnoho výrobků Peikko. Peikko Toolbox podporuje Autodesk Revit, AutoCAD a AutoCAD LT verze 2016, 2017 a 2018. Obsahuje informace o produktech a automaticky upozorňuje uživatele o dostupných aktualizacích.

Tekla Structures

Peikko nabízí moduly na vkládání produktů a spojů Peikko přímo do vašeho Tekla modelu. Pomocí šablon můžete jednoduše vytvořit zprávu o Peikko produktech. Doplňky obsahují linky a videa pro informace o produktech, znázorňující použití produktů. Samozřejmostí je jednoduchá kontrola aktualizací modulů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com