KS Rohová ochrana

Ochrany rohů KS jsou ocelové díly určené k ochraně rohů betonových konstrukcí. Nepřenášejí žádné konstrukční zatížení. Ochrany rohů KS se doporučují k použití v průmyslové výstavbě a ve skladech, kde se používají vysokozdvižné vozíky. Rohové chrániče uchovají Vaši investici v dobrem stavu po celou dobu její životnosti.

Ochrany rohů KS jsou určeny k ochraně rohů sloupů a stěn. Nepřenáší žádná konstrukční zatížení. Ochrany rohů KS doporučujeme používat v průmyslové výstavbě a ve skladech s vysokozdvižnými vozíky. Použití rohových chráničů udržuje vaši investici v dobrém stavu po celou dobu její životnosti.

KS Ochrana rohů

Rozměry

Stáhněte si návrhové nástroje

Peikko Toolbox pro Revit a AutoCAD

Peikko Toolbox obsahuje Revit families a AutoCAD 2D blocks pro mnoho výrobků Peikko. Peikko Toolbox podporuje Autodesk Revit, AutoCAD a AutoCAD LT verze 2016, 2017 a 2018. Obsahuje informace o produktech a automaticky upozorňuje uživatele o dostupných aktualizacích.

Tekla Structures

Peikko nabízí moduly na vkládání produktů a spojů Peikko přímo do vašeho Tekla modelu. Pomocí šablon můžete jednoduše vytvořit zprávu o Peikko produktech. Doplňky obsahují linky a videa pro informace o produktech, znázorňující použití produktů. Samozřejmostí je jednoduchá kontrola aktualizací modulů.

Kontaktujte nás

Ing. Milan Sedláček, Ph.D.

obchodní manažér oblast Morava

Mob. +420 724 829 864
milan.sedlacek@peikko.com

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com