PSB® Výztuž proti protlačení — Výztuž proti protlačení stropních a základových desek

PSB® výztuž proti protlačení je certifikovaný výztužný systém schválený ETA, jenž poskytuje nejvyšší odolnost na trhu. PSB® výztuže proti protlačení a smykové výztuže nabízejí jednoduché a spolehlivé řešení proti protlačení stropních desek, základů, stěn a nosníků, zvýšením jejich odolnosti.

PSB® výztuž proti protlačení se uplatňuje na různé druhy konstrukčních systémů a instalačních situací. PSB výztuže se skládají z ocelových trnů s oboustranně rozkovanými konci, přivařenými na ocelovou pásovinu. Systém je k dispozici jako 2- nebo 3-trnové lišty, které lze použít k vytvoření požadované výztuže nebo jako kompletní prvky dle statického výpočtu s různým počtem trnů. Prvky se vyrábějí individuálně dle statického návrhu. Jsou osazeny a zabetonováný do železobetonových prvků a jsou ideálním výztužným systémem pro monolitické štíhlé nebo ploché betonové konstrukce. Prvky lze použít jako výztuže proti protlačení (PSB®) nebo smykové výztuže (PSB®-S). 

PSB®

Dvouhlavé trny, přivařené na pásovinu. Jsou vhodné pro horní i spodní instalaci. K dispozici jsou jako 2-nebo 3-trnové prvky nebo jako atypické kompletní prvky podle návrhu.

Rozměry

PSB® Punching Reinforcement is dimensioned according to various approvals (ETA 13/0151, Germany Z-15-1-231, Poland AT-15-7688/2008, etc.). Therefore, we recommend our user-friendly dimensioning software Peikko Designer®, downloadable from Peikko’s Design Tool page. Please contact Peikko’s local Technical Support at any time for information or dimensioning questions.

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]