UNIRAIL® Vodící lišta — Systém vodících lišt pro betonové podlahy a potěry

UNIRAIL® je cenově výhodný systém vodících lišt určených do betonových podlah a potěrů. Vodící lišta je vyráběna přesným tvarováním z pozinkované vysoce pevnostní oceli, jež poskytuje vynikající rozměrové tolerance a stabilitu v průběhu betonáže. Systém je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.

UNIRAIL® vodící lišta umožňuje lehkou instalaci betonových ploch nebo potěrů s vysokými nároky na rovinatost. Systém zabezpečuje tolerance rovnosti a rovinatosti pro betonové plechy a potěry s tloušťkou od 40 mm do 120 mm. Systém se rychle instaluje a použití je velice jednoduché. Přidáním plastového horního nástavce lze vytvořit stabilní plochu pro použití různých typů strojů na zarovnávání betonu nebo potěru.

Vodící lišta UNIRAIL® je vyrobena z pozinkované vysokopevnostní oceli a je vhodná pro vnitřní i vnější použití. Spřahovací výztuž, vedení nebo vytápěcí potrubí lze vést přes otvory v lištách.

UNIRAIL® Vodící lišta

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]