WELDA® Strong kotevní desky

WELDA® Strong s označením CE jsou navrženy pro přenášení velkého zatížení v nosných konstrukcích železobetonového skeletu. Žebírkové trny s rozkovanou hlavou kotevních desek WELDA® Strong jsou optimalizovány pro snadnou instalaci i do husté výztuže.

Kotevní desky WELDA® Strong jsou obzvláště vhodné pro průmyslové konstrukce. Žebírkové trny s rozkovanou hlavou umožňují konstrukční připojení také k tenčím betonovým konstrukcím. WELDA® Strong je rovněž k dispozici s extra dlouhými trny, aby nebylo nutné dodatečné vyztužení.

Standardní kotevní desky WELDA® Strong jsou k dispozici v různých velikostech, od 150 mm x 150 mm až do 600 mm x 600 mm, čímž pokrývají veškeré standardní požadavky na ukotvení. Tloušťka desky se pohybuje v rozmezí od 25 mm do 30 mm, čímž se dosáhne účinná hloubka výrobku od 220 mm až do 435 mm. Desky a trny jsou k dispozici v různých materiálových kombinacích.

Za účelem splnění specifických potřeb zákazníků lze rozměry a tvary kotevních desek WELDA® Strong upravovat. Desku lze rovněž na požádání opracovat, např. lze provést vyvrtání otvorů, přičemž jsou k dispozici i další komponenty, např. lze k desce přivařit spojovací kolíky. Kontaktujte nás, pokud máte zájem o nabídku upravených kotevních desek WELDA® Strong.

Všechny kotevní desky WELDA® Strong mají označení CE založené na ETA-16/0430, a splňují základní požadavky stanovené pro kotevní desky. ETA je jediný způsob pro specifikaci provedení výrobku a řádné chování v konstrukci po dobu životnosti. Peikko je jediná společnost v tomto oboru, která dodává kotevní desky s označením CE na základě ETA.

WELDA® Strong

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Stáhněte si návrhové nástroje

Peikko Designer®

Obsahuje širokou škálu Evropskych návrhových norem a několik různých jazyků, Peikko Designer® obsahuje moduly pro:

  • Sloupové spojení
  • Výztuž proti protlačení
  • Kotevní desky

Moderní a intuitivní uživatelské rozhraní je založeno na interaktivní 3D grafice.

Peikko Toolbox pro Revit a AutoCAD

Peikko Toolbox obsahuje Revit families a AutoCAD 2D blocks pro mnoho výrobků Peikko. Peikko Toolbox podporuje Autodesk Revit, AutoCAD a AutoCAD LT verze 2016, 2017 a 2018. Obsahuje informace o produktech a automaticky upozorňuje uživatele o dostupných aktualizacích.

Tekla Structures

Peikko nabízí moduly na vkládání produktů a spojů Peikko přímo do vašeho Tekla modelu. Pomocí šablon můžete jednoduše vytvořit zprávu o Peikko produktech. Doplňky obsahují linky a videa pro informace o produktech, znázorňující použití produktů. Samozřejmostí je jednoduchá kontrola aktualizací modulů.

Kontaktujte nás

Ing. Milan Sedláček, Ph.D.

obchodní manažér oblast Morava

Mob. +420 724 829 864
milan.sedlacek@peikko.com

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com