WELDA® Strong kotevní desky

WELDA® Strong s označením CE jsou navrženy pro přenášení velkého zatížení v nosných konstrukcích železobetonového skeletu. Žebírkové trny s rozkovanou hlavou kotevních desek WELDA® Strong jsou optimalizovány pro snadnou instalaci i do husté výztuže.

Kotevní desky WELDA® Strong jsou obzvláště vhodné pro průmyslové konstrukce. Žebírkové trny s rozkovanou hlavou umožňují konstrukční připojení také k tenčím betonovým konstrukcím. WELDA® Strong je rovněž k dispozici s extra dlouhými trny, aby nebylo nutné dodatečné vyztužení.

Standardní kotevní desky WELDA® Strong jsou k dispozici v různých velikostech, od 150 mm x 150 mm až do 600 mm x 600 mm, čímž pokrývají veškeré standardní požadavky na ukotvení. Tloušťka desky se pohybuje v rozmezí od 25 mm do 30 mm, čímž se dosáhne účinná hloubka výrobku od 220 mm až do 435 mm. Desky a trny jsou k dispozici v různých materiálových kombinacích.

Za účelem splnění specifických potřeb zákazníků lze rozměry a tvary kotevních desek WELDA® Strong upravovat. Desku lze rovněž na požádání opracovat, např. lze provést vyvrtání otvorů, přičemž jsou k dispozici i další komponenty, např. lze k desce přivařit spojovací kolíky. Kontaktujte nás, pokud máte zájem o nabídku upravených kotevních desek WELDA® Strong.

Všechny kotevní desky WELDA® Strong mají označení CE založené na ETA-16/0430, a splňují základní požadavky stanovené pro kotevní desky. ETA je jediný způsob pro specifikaci provedení výrobku a řádné chování v konstrukci po dobu životnosti. Peikko je jediná společnost v tomto oboru, která dodává kotevní desky s označením CE na základě ETA.

WELDA® Strong

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]