WELDA® Kotevní desky

Kotevní desky WELDA® jsou skutečně všestranné při přenosu mírného a středního zatížení do betonu přes svářené spojení. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly tenkým a úzkým konstrukcím.

Kotevní desky WELDA® jsou speciálně navrženy pro použití v tenkých a úzkých konstrukcích, jako jsou stěnové panely nebo desky, ale mohou být rovněž umístěny i v jiných konstrukcích, jako jsou nosníky a sloupy. Hladké kotevní závitové kotvy přivařené k desce umožňuji jednoduchou instalaci do výztuže.

Standardní kotevní desky WELDA® se dodávají v různých velikostech od 50 mm x 100 mm do 400 mm x 2000 mm pokrývající všechny potřeby upevnění a ukotvení od malých spojů až ke svařování větších nebo několika profilů na jednu dlouhou desku. Tloušťka desky se pohybuje od 8 mm do 20 mm, čímž se dosáhne účinné hloubky produktu od 68 mm do 170 mm. Jsou rovněž k dispozici v různých materiálových kombinacích desek a kotev.

Pro splnění specifických potřeb zákazníka lze měnit rozměry a tvary kotevních desek WELDA®. Na požádání může být deska rovněž opracována, např. vyvrtáním otvorů nebo jinými komponenty, které mohou být přivařeny k desce.

Kotevní desky WELDA® jsou označeny značkou CE na základě ETA-16/0430. Kotevní desky WELDA® s označením CE splňují všechny základní požadavky kladené na ocelové kotevní desky. Peikko je jediná evropská průmyslová společnost, která může dodávat kotevní desky certifikované na základě ETA, přičemž ETA je jediný způsob, jak specifikovat únosnost výrobku a správné chování ve stavební konstrukci po celou dobu životnosti výrobku.

WELDA® Kotevní deska

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]