WRA Závěsná lanová smyčka

WRA systém přepravních úchytů je určen ke zvedání a manipulaci s prefabrikovanými betonovými prvky, jako jsou stěny, nosníky, desky a trubky. Systém je lehce a rychle použitelný, bez potřeby závěsného oka specifického pro systém. Má rovněž speciální sortiment pro vysoké zatížení. 

WRA systém přepravních úchytů, závěsná lanová smyčka, která se skládá z drátěného lana, je trvale ukotvená do prefabrikovaného prvku. Když má beton dostatečnou pevnost a bednění je odstraněno, úchyt v prefabrikovaném prvku může být přímo připevněn pomocí jeřábových háků. Po osazení prvku může být smyčka drátěného lana odříznuta nebo zabetonována.

WRA přepravní úchyty jsou označeny CE dle směrnice o strojních zařízeních 2006/42 / ES. WRA je k dispozici ve standardních velikostech do 25 tun. Speciální velikosti do 99 tun jsou k dispozici na vyžádání. Standardní WRA úchyty mohou být použity pouze na rovný a tahový úhel až do 45°, speciální typy mohou být použity pro přímý tah až do 30°. Všechny WRA úchyty jsou barevně označeny a mají individuální sériové číslo. 

WRA Zdvihací smyčka

Rozměry

Rozměry h a w se mohou lišit podle pružnosti lana. Všechny kotvy WRA jsou pozinkované.

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]