BOLDA® Column Shoe — Pevné a optimalizované šroubové spojení sloupů

BOLDA® Sloupová botka je nová generace sloupových bot Peikko s vysokou nosností. Je efektivní a kompaktní a má odolnost ověřenou ETA s nejlepším výkonem ve své třídě.

Sloupová botka BOLDA® je vysoce optimalizovaná, díky čemuž je kompaktnější než její konkurenti. To umožňuje snadnou manipulaci a instalaci BOLDA®. Díky kompaktní konstrukci BOLDA® Column Shoe lze dosáhnout až o 24 % menších průřezů sloupů ve srovnání s PEC® Column Shoe. Menší průřezy snižují spotřebu materiálu a zlepšují využití prostoru v budovách.
 
Jeho ETA je založeno na zkouškách odolnosti proti ohybu a smyku a požární odolnosti v plném rozsahu. BOLDA® Column Shoe je jediným šroubovým spojem posouzeným ETA pro vysoké zatížení na světě.
 
Návrh založený na Eurokódech pro spojování sloupů BOLDA® ve fázi montáže, konečné a požární fáze, stejně jako doplňková výztuž, je k dispozici v sadě návrhů Peikko Designer®.

BOLDA®

Rozměry

Barevný kód je vyznačen na základní ploše základní desky BOLDA®. Délky kotevních tyčí jsou definovány podle třídy betonu C35/45.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Knihovny Peikko ve službách ProdLib

Doplňky ProdLib pro AutoCAD a Revit zahrnují knihovny produktů Peikko, které lze umístit do vašich návrhů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]