HULCO® kotevní šroub — pro šroubové spoje

Kotevní šrouby HULCO® od společnosti Peikko snadno, spolehlivě a úsporně kotví konstrukce nebo stroje do betonových základových konstrukcí.

Kotevní šrouby HULCO® zalité do betonu jsou pevné, kompaktní kotvy, které se používají pro bezpečné ukotvení betonových nebo ocelových konstrukcí a strojních zařízení do betonových základových konstrukcí – obvykle základů, desek, základových patek, sloupů nebo stěn. Díky své relativně krátké kotevní délce jsou ideální pro použití v tenkých konstrukcích, jako jsou desky a nosníky.

Kotevní šrouby HULCO® jsou zapuštěny do betonu a připevněny pomocí matic a podložek ke konstrukcím nebo k základovým deskám konstrukcí. Šroubový spoj zalitý nesmršťující se zálivkou působí po jejím zatvrdnutí jako železobetonový monolitický spoj.

Kotevní šrouby HULCO® mají testy ověřenou vysokou únosnost vhodnou pro velmi namáhané spoje v náročných podmínkách pro kotvení s označením CE. Jsou vhodné zejména pro průmyslové stavební projekty, jako jsou sklady, haly, mosty, přehrady a elektrárny.

Pro realizaci široké škály prefabrikovaných spojů jsou kotevní HULCO® šrouby kompatibilní s BOLDA® sloupovými botkami a SUMO® stěnovými botkami. Šroubové spoje Peikko jsou navrženy tak, aby odolávaly osovým, smykovým, tahovým a tlakovým silám, ohybovým momentům a účinkům požáru.

Systém obsahuje výběr standardních HULCO® kotevních šroubů (30, 36, 39, 45 a 52), opakovaně použitelné instalační šablony a bezplatný návrhový software Peikko Designer®. Kromě šroubů bez povrchové úpravy jsou k dispozici také varianty s ECO nebo žárově pozinkovanou povrchovou úpravou.

HULCO®

Rozměry

* Horní hrana betonáže

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]