DELTABEAM® Kompozitní nosník — Bezprůvlaková stropní konstrukce s integrovanou protipožární ochranou

DELTABEAM® je spřažený bezprůvlakový systém vhodný do vícepodlažních budov jakéhokoliv druhu. Umožňuje flexibilní úpravy po celo dobu životnosti budovy a jednoduchou instalaci HVAC.

Nosníky DELTABEAM® jsou určeny k použití jako konstrukční prvek v kombinaci se všemi běžnými typy betonových stropních desek: s dutinovými prefabrikovanými stropy, filigránovými panely, kompozitními ocelovými stropy, lichoběžníkovými ocelovými stropy i monolitickými betonovými deskami. Umožňuje použití konstrukcí s malou výškou a ztužuje vnitřní rámovou konstrukci desek.

Nosníky DELTABEAM® mohou mít bez jakékoliv další ochrany třídu požární odolnosti až R180.

DELTABEAM® technické informace

DELTABEAM® je navržen k použití jako konstrukční prvek kombinovaný se všemi běžnými typy betonových desek: dutinovými prefabrikovanými stropy, filigránovými panely, kompozitními ocelovými stropy, lichoběžníkovými ocelovými stropy i monolitickými betonovými deskami. Umožňuje použití konstrukcí s malou výškou a zpevňuje vnitřní rámovou konstrukci desek.

DELTABEAM® může poskytnout požární odolnost až 4 hodin bez dodatečných protipožárních opatření.

Rozměry

*standardní rozměr, pokud není zákazníkem specifikováno jinak (minimálně 20 mm)
**c/c Rozmístění otvorů ve stěnách je vždy po 300 mm.

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Navrhujte skvělé spoje s Peikko Designer®

Peikko Designer® Vám pomáhá vybrat vhodné Peikko produkty pro Vaši stavbu.

Pomocí dostupných modulů Peikko Designer® navrhněte a vyberte optimální produkty Peikko pro různé druhy budov a spojů. Vždy budete moci používat nejnovější funkce, protože moduly se aktualizují automaticky nebo jsou poskytovány jako online nástroje.

Peikko Designer® je zdarma pro registrované uživatele a online moduly jsou k dispozici i bez registrace.

Začněte používat Peikko Designer® ihned

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]