GRIP bednicí plech — Zajištění drsného povrchu betonu ve spoji

GRIP bednicí plech je navržen pro použití v prefabrikovaných spojích stěn spolu s výrobky SUMO® stěnová patka, vytváří drsný povrch stěn pro lepší přenos smyku ve spoji. Výrobek lze využít pro jakoukoli aplikaci, kde je potřebný zdrsněný povrch betonového prefabrikátu.

GRIP bednicí plech je zapuštěná bednicí forma vytvořená z tenkého, profilovaného ocelového plechu pro zajištění zdrsnění betonového povrchu ve spoji. U bederního plechu GRIP se povrch betonu považuje za hrubý v souladu s EN 1992-1-1 (část 6.2.5). GRIP lze snadno připevnit na bednění pomocí hřebíků nebo šroubů. Po odstranění bednění zůstane na povrchu prefabrikovaného betonu reliéfní/zdrsněný povrch.

Bednicí plech GRIP je opakovaně použitelný výrobek, díky kterému je šetrnější k životnímu prostředí. Bednicí plech GRIP má standardní délku 1,0 ma šířku 50 mm. Dá se nařezat na místě na požadovanou délku.

2D a 3D komponenty na tvorbu detailů

Vytvořili jsme 2D a 3D komponenty na tvorbu detailů pro designéry, včetně několika 2D bloků, 3D vlastních komponent a připojovacích modulů pro různé aplikace modelování. Vyberte si nástroje pro svůj návrhový software!

Naše modelovací nástroje

Doplňky Tekla

Pro uživatele Tekla máme k dispozici výběr doplňků.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]