Kotevní šrouby pro stěnové botky — Šroubové spoje stěn

Kotevní šrouby se speciálními AL podložkami se používají spolu se stěnovými botkami SUMO®. Základem jsou certifikované kotevní šrouby HPM® a PPM®. Sortiment výrobků je vhodný pro středně těžké a těžké zatěžovací požadavky.

Kotevní šrouby pro šroubové spoje stěn přenášejí zatížení na železobetonovou základovou konstrukci. Základem jsou certifikované kotevní šrouby HPM® a PPM® a jsou dodávány se speciálně navrženými podložkami AL na stěnovou botku. 

Jsou dva typy kotev: dlouhé kotvy (typ P), se používají ke spojování, a krátké šrouby (typ L) s rozkovanými hlavami, které se používají na ukotvení do základů.

Dlouhé kotevní šrouby přenášejí zatížení přes žebrování kotevních prutů, zatímco krátké kotvící šrouby jej přenášejí kombinací rozkovaných hlav a žebrování kotevních prutů.

Stáhněte si návrhové nástroje

Peikko Toolbox pro Revit a AutoCAD

Peikko Toolbox obsahuje Revit families a AutoCAD 2D blocks pro mnoho výrobků Peikko. Peikko Toolbox podporuje Autodesk Revit, AutoCAD a AutoCAD LT verze 2016, 2017 a 2018. Obsahuje informace o produktech a automaticky upozorňuje uživatele o dostupných aktualizacích.

Tekla Structures

Peikko nabízí moduly na vkládání produktů a spojů Peikko přímo do vašeho Tekla modelu. Pomocí šablon můžete jednoduše vytvořit zprávu o Peikko produktech. Doplňky obsahují linky a videa pro informace o produktech, znázorňující použití produktů. Samozřejmostí je jednoduchá kontrola aktualizací modulů.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

obchodní manažér oblast Čechy

Mob. +420 724530816
jaroslav.opavsky@peikko.com