Kotevní šrouby pro stěnové botky — Šroubové spoje stěn

Kotevní šrouby se speciálními AL podložkami se používají spolu se stěnovými botkami SUMO®. Základem jsou certifikované kotevní šrouby HPM® a PPM®. Sortiment výrobků je vhodný pro středně těžké a těžké zatěžovací požadavky.

Kotevní šrouby pro šroubové spoje stěn přenášejí zatížení na železobetonovou základovou konstrukci. Základem jsou certifikované kotevní šrouby HPM® a PPM® a jsou dodávány se speciálně navrženými podložkami AL na stěnovou botku. 

Jsou dva typy kotev: dlouhé kotvy (typ P), se používají ke spojování, a krátké šrouby (typ L) s rozkovanými hlavami, které se používají na ukotvení do základů.

Dlouhé kotevní šrouby přenášejí zatížení přes žebrování kotevních prutů, zatímco krátké kotvící šrouby jej přenášejí kombinací rozkovaných hlav a žebrování kotevních prutů.

Kotevní šrouby pro stěnové botky

Rozměry

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]