PPL Montážní šablona — Zabezpečení správné polohy kotevních šroubů

PPL montážní šablony jsou navrženy tak, aby umožňovaly přesné polohování šroubů do betonových základů nebo do hlav sloupů. Šablony lze použít s kotevními šrouby HPM® a PPM® a kotevními šrouby se spojkou COPRA® .

PPL montážní šablona je ocelová deska určená k přesnému osazení kotevních šroubů do betonu. Šrouby jsou pomocí šablony přesně umístěny a upevněny do bednění. Kotevní šrouby jsou upevněny přes otvory šablony maticemi a podložkami.

Montážní šablona může být upevněna hřebíky na bočnice bednění. Šablona má značky pro zarovnání a pro přesné umístění skupiny kotevních šroubů na modulové ose. Šrouby lze nastavit a utáhnout do správné úrovně. PPL montážní šablony jsou vyráběny dle dodaných specifikací.

PPL Montážní šablona

Rozměry

Montážní šablony PPL pro kotevní šrouby se vyrábějí podle zadaných specifikací. Viz informační prospekt o výrobku.

Detailní technické informace

Komplexní informace o výrobku, jako jsou překážky, požadovaná dodatečná výztuž, třídy betonu, omezení použití atd., Naleznete v Technickém manuálu. Podrobnosti o produktu mohou být specifické pro jednotlivé země. Pro návrh vždy používejte informace o produktu, které jsou určeny pro cílovou zemi návrhu. Technické příručky specifické pro jednotlivé země lze nalézt na adrese Nástroje pro návrh - stránka nebo na webové stránce dané země.

Použijte výrobek s

Kontaktujte nás

Jaroslav Opavský

Jaroslav Opavský

Obchodní manažer oblast Čechy

Mob. +420 724530816
[email protected]